Tuto tradici

nese restaurace "Landštejnský dvůr". Klidné a útulné prostředí nově rekonstruovaných prostor a důsledná snaha po dokonalosti z ní vytvořily vyhledávaný cíl výletů i místo oblíbených dovolených. Bohatá nabídka mnoha specialit zdejší kuchyně a široký výběr vín jistě uspokojí i velmi náročné labužníky a zaujme i zkušené cestovatele unavené pořád stejnými nabídkami "darů fritézy".

  • Prostředí restaurace a přilehlého salonku
  • je vhodné k pořádání rodinných

či firemních setkání a oslav. Velmi oblíbené jsou například romantické svatby na hradě Landštejně s následným posezením v areálu Landštejnského dvora. Častá jsou i setkání různých spolků a zájmových klubů, která využívají dostatečného prostoru areálu pro uspořádání svých soutěží, demonstrací a výstav.

Při pěkném počasí si mohou hosté užít nejen dobrého jídla a pití, ale i požitku z okolní krásné přírody. Ten, kdo zažil klidné podvečerní posezení na zahrádce restaurace, nebo rožnění na zahradním roštu na tyto zážitky rád a dlouho vzpomíná. Rodiče si nemohou vynachválit přírodní dětský koutek se skluzavkou, houpačkami a prolézačkami, který děti zabaví, a je na několik chvil uvolní.

Rožnění pod širým nebem je populární zdejší atrakce kterou zasvěcení nikdy nevynechají. Dobře totiž vědí, že zdejší kuchař to opravdu umí. Není divu. Asi jen málo koho učil rožnit zdejší fořt a snad nikdo ještě nerožnil tolik telat, prasátek, divočáků a jehňat jako právě on. Je jen škoda, že se tu rožní jen občas, na zvláštní objednávku.